Parfum me feromone Taboo(femra)

2,500 LEK

Taboo Frivole është një parfum për gratë. Frymëzuar nga dashuria kjo Ujë Tualeti e veçantë dhe delikate ju fton në një arratisje romantike. Krijuar nga Parfumers Franceze, Taboo Frivole është një përzierje perfekte e aromave të luleve të buta dhe sensuale dhe shënimeve erotike të drurit dhe qelibarit. Parfumi zbulon feminitetin tuaj për ditë pa mend.
Availability: Në gjendje SKU: 250993 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Taboo Frivole është një parfum për gratë. Frymëzuar nga dashuria kjo Ujë Tualeti e veçantë dhe delikate ju fton në një arratisje romantike. Krijuar nga Parfumers Franceze, Taboo Frivole është një përzierje perfekte e aromave të luleve të buta dhe sensuale dhe shënimeve erotike të drurit dhe qelibarit. Parfumi zbulon feminitetin tuaj për ditë pa mend.

Parfum me feromone Taboo(femra)

2,500 LEK

In stock