Parfum me feromone Taboo(unisex)

3,300 LEK

Taboo Equivoque është një parfum për të. Shishja përmban 50 ml aromë që u bë posaçërisht për çiftet që duan të ndajnë parfumin e dashurisë së tyre dhe të shprehin dëshirën e një historie intensive. Lëreni shqisat tuaja të transportohen nga aromat delikate të mollës dhe agrumeve në notat kryesore, duke ofruar një zemër lules joshëse të kompletuar me një dru erotik dhe aroma të qelibarit seksual.
Availability: Në gjendje SKU: 251899 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Taboo Equivoque është një parfum për të. Shishja përmban 50 ml aromë që u bë posaçërisht për çiftet që duan të ndajnë parfumin e dashurisë së tyre dhe të shprehin dëshirën e një historie intensive. Lëreni shqisat tuaja të transportohen nga aromat delikate të mollës dhe agrumeve në notat kryesore, duke ofruar një zemër lules joshëse të kompletuar me një dru erotik dhe aroma të qelibarit seksual.

Parfum me feromone Taboo(unisex)

3,300 LEK

In stock