Mini Fustan Rrjete Me Qafore One Size

1,600 LEK

Fustan mini me model dantelle me jakë të lartë të hapur. Ky fustan ka shumë shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES031BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fustan mini me model dantelle me jakë të lartë të hapur. Ky fustan ka shumë shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në XL.

Mini Fustan Rrjete Me Qafore One Size

1,600 LEK

In stock