Mini Fustan Rrjete Me Kupa te Hapura One Size

1,600 LEK

Mini fustan me jakë të lartë me rrjetë peshku dhe rrjetë gardh. Detajet opake choker mund të vishen si kupa të hapura dhe të mbuluara. Linja opaque V thekson belin. Ky fustan ka shumë shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES029BLKOS Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini fustan me jakë të lartë me rrjetë peshku dhe rrjetë gardh. Detajet opake choker mund të vishen si kupa të hapura dhe të mbuluara. Linja opaque V thekson belin. Ky fustan ka shumë shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në XL.

Mini Fustan Rrjete Me Kupa te Hapura One Size

1,600 LEK

In stock