Bodystocking Le Desir One Size

2,000 LEK

Trupi me model dantelle me vrimë çelësi me dekolte të lartë dhe rripa të kryqëzuar, me bigëzim të hapur. Ky çorape trupi ka shumë shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES023BLKOS Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi me model dantelle me vrimë çelësi me dekolte të lartë dhe rripa të kryqëzuar, me bigëzim të hapur. Ky çorape trupi ka shumë shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në XL.

Bodystocking Le Desir One Size

2,000 LEK

In stock