Teddy Mapale Floral Print S/M

5,400 LEK

Përjetoni rehati dhe siguri me këtë trupore me printime me lule, e cila ka rripa të rregullueshëm, me tela dhe rripa llastik të lëvizshëm. Mbërthim i rregullueshëm me bigëzim. Mbulim mesatar.

Availability: Në gjendje SKU: 8774BDFPSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni rehati dhe siguri me këtë trupore me printime me lule, e cila ka rripa të rregullueshëm, me tela dhe rripa llastik të lëvizshëm. Mbërthim i rregullueshëm me bigëzim. Mbulim mesatar.

Teddy Mapale Floral Print S/M

5,400 LEK

In stock