Kostum Mapale Infermiere Mase S/M

6,600 LEK

Trajtoni partnerin tuaj me këtë kostum seksi infermiereje. Përfshin pjesën e sipërme me tela, tanga me dantella me gartere dhe shpinë të hapur dhe kokën.

Availability: Në gjendje SKU: 6464SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtoni partnerin tuaj me këtë kostum seksi infermiereje. Përfshin pjesën e sipërme me tela, tanga me dantella me gartere dhe shpinë të hapur dhe kokën.

Kostum Mapale Infermiere Mase S/M

6,600 LEK

In stock