Lonesia Lace Bra Set With Sexy Skirt – Red

4,000 LEK

Ky set me 2 pjesë në të kuqe joshëse ka detaje të bukura të dantellave dhe është i rehatshëm për t’u veshur falë materialit elastik. Kompleti përbëhet nga një sytjena me kabllo dhe një tanga seksi që përputhet.

Availability: Në gjendje SKU: OBS7250 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set me 2 pjesë në të kuqe joshëse ka detaje të bukura të dantellave dhe është i rehatshëm për t’u veshur falë materialit elastik. Kompleti përbëhet nga një sytjena me kabllo dhe një tanga seksi që përputhet. Rripat e shpatullave janë lehtësisht të rregullueshme për një përshtatje të mirë.

Kompletojeni setin me rripin e varës Lonesia për një pamje të parezistueshme!
Ju lutemi vini re: rripi i treguar duhet të porositet veçmas.

Materiali 60% poliestër, 40% poliamide
Pesha 111 gram
Elastike po
Temperatura e larjes Larje me dorë
Zbardhues Jo
Hekurosje Jo
Pastrim kimik Jo
Tharëse rrobash Jo
Ngjyrë E kuqe
Të përshtatshme për Gratë

Lonesia Lace Bra Set With Sexy Skirt – Red

4,000 LEK

In stock