-30%

Set Basque Diyosa

4,480 LEK

Një dizajn elegant në një ngjyrë të kuqe të nxehtë!
Baske dhe pantallona të shkurtra të ngushta në kompletin Diyosa nga Obsessive janë bërë nga materiali i butë dhe elastik dhe gjithashtu kanë futje të këndshme në një pamje dantelle

Availability: Në gjendje SKU: 26329933121 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Baske dhe pantallona të shkurtra në një set
Material i butë, elastik
Me inserte në një look dantelle
Dekoratë elegante dhe elastike e rripit
Shumë i rehatshëm

Një dizajn elegant në një ngjyrë të kuqe të nxehtë!
Baske dhe pantallona të shkurtra të ngushta në kompletin Diyosa nga Obsessive janë bërë nga materiali i butë dhe elastik dhe gjithashtu kanë futje të këndshme në një pamje dantelle. Midis kupave ka rripa elastik. Sutjenat dhe rripat e varës mund të rregullohen. Pantallonat e shkurtra që përputhen kanë rripa dekorativë elastikë në pjesën e përparme të brezit.

85% poliamid, 15% material elastik. E rëndësishme – Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për obsesive.
Pa çorape.

Set Basque Diyosa

4,480 LEK

In stock