-30%

Fustan Emma Polka S

Çmimi origjinal qe: 5,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,920 LEK.

Surprizoni partnerin tuaj në këtë kukull lozonjare me printime me pika! Babydoll lidhet në pjesën e përparme me një hark dhe vjen me një tanga seksi. Materiali elastik krijon një përshtatje të rehatshme dhe të bukur.

Availability: Në gjendje SKU: 2140-BLACK-S Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Surprizoni partnerin tuaj në këtë kukull lozonjare me printime me pika! Babydoll lidhet në pjesën e përparme me një hark dhe vjen me një tanga seksi. Materiali elastik krijon një përshtatje të rehatshme dhe të bukur.

Fustan Emma Polka S

Çmimi origjinal qe: 5,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,920 LEK.

In stock