-30%

Tanga Yassmine Blue S/M

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,030 LEK.

Këto tanga dantelle kanë linja lozonjare dhe janë të lehta për t’u përshtatur. Materiali elastik bën një përshtatje të përsosur.

Availability: Në gjendje SKU: OBS4020 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto tanga dantelle kanë linja lozonjare dhe janë të lehta për t’u përshtatur. Materiali elastik bën një përshtatje të përsosur.

Tanga Yassmine Blue S/M

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,030 LEK.

In stock