Rrjete Risque zeze

2,100 LEK4,300 LEK

Merrni rrugën e rrezikshme dhe lëreni figurën tuaj natyrale të shkëlqejë në “Risque Crotchless Bodystocking”. Me një dizajn krejtësisht të qartë, ky është lloji i veshjes që do t’ju lejojë të tregoni se sa diva dinak jeni.

SKU: 7227052BLKMLb Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape trupi që është tërësisht prej pëlhure rrjete peshku. Trupi ka 3/4 mëngët. Me një bigëzim të hapur për lojë të keqe.

Merrni rrugën e rrezikshme dhe lëreni figurën tuaj natyrale të shkëlqejë në “Risque Crotchless Bodystocking”. Me një dizajn krejtësisht të qartë, ky është lloji i veshjes që do t’ju lejojë të tregoni se sa diva dinak jeni. Nuk do të ketë asnjë fshehje të qëllimeve tuaja, ndërsa ju struk gjërat tuaja, pa asgjë të fshehur.

Nëse ndiheni veçanërisht të pafytyrë, hyni në dhomë me dritat e zbehura në mënyrë që të duket pothuajse sikur jeni të mbuluar. Megjithatë, në momentet kur dritat ndizen, do të keni vëmendjen e pandarë të të gjithëve. Shtoni elementin pa bigëzim në përzierje dhe keni një recetë për një natë të egër!

Informacion shtesë

Ngjyra

Zeze, Kuqe

Rrjete Risque zeze

2,100 LEK4,300 LEK

In stock