Bodystocking Me Menge One Size

2,100 LEK

Trupi me mëngë të gjata me model dantelle dhe bigëzim të hapur. Mund të vishet me ose jashtë shpatullave. Ky çorape trupi ka pak shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në L.

Availability: Në gjendje SKU: DES033BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi me mëngë të gjata me model dantelle dhe bigëzim të hapur. Mund të vishet me ose jashtë shpatullave. Ky çorape trupi ka pak shtrirje dhe mund të vishet nga madhësia S në L.

Bodystocking Me Menge One Size

2,100 LEK

In stock