Lubrifikant Smoothglide Waterbased mit Aloe Vera

1,800 LEK

Smoothglide® – per nje akt te kenaqshem! Smoothglide® eshte nje lubrifikant me baze ujore i prodhuar ne gjermani. I bazuar ne uje dhe shume miqesor me lekuren. Me parmbajtje aloe vera, e cila eshte nje bime e cila eshte perdorur qe prej 6000 vitesh.
I sigurt ne perdorim me prezervativ. 50ml

SKU: 7525270010x Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Smoothglide® – per nje akt te kenaqshem! Smoothglide® eshte nje lubrifikant me baze ujore i prodhuar ne gjermani. I bazuar ne uje dhe shume miqesor me lekuren. Me parmbajtje aloe vera, e cila eshte nje bime e cila eshte perdorur qe prej 6000 vitesh.
I sigurt ne perdorim me prezervativ.

Informacion shtesë

Sasia

50ml, 200ml

Lubrifikant Smoothglide Waterbased mit Aloe Vera 50 ml

Lubrifikant Smoothglide Waterbased mit Aloe Vera

1,800 LEK

In stock