-30%

Milan Spanische Liebescreme 26gr

3,010 LEK

Lëng Stimulues Për Meshkuj & Femra!
Zbuloni sekretin e “Zjarrit Spanjoll” i përdorur prej shekujsh nga spanjollët si “ndezës pasioni”. Suplement afrodiziak me një kombinim vitaminash, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale freskuese. Rrit dëshirat erotike dhe seksuale;
Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 7866700045 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lëng Stimulues Për Meshkuj & Femra!
Zbuloni sekretin e “Zjarrit Spanjoll” i përdorur prej shekujsh nga spanjollët si “ndezës pasioni”. Suplement afrodiziak me një kombinim vitaminash, ekstrakte bimore dhe vajra esenciale freskuese. Rrit dëshirat erotike dhe seksuale;
Ndez pasionin në marrëdhënien tuaj.

Milan Spanische Liebescreme 26gr

Milan Spanische Liebescreme 26gr

3,010 LEK

In stock