Lubrifikant natyral Durex extra I lagesht 50ml

3,000 LEK

Lubrifikuesi mjekësor Naturals Extra Wet nga Durex është bërë nga përbërës 100% natyralë dhe siguron lubrifikim afatgjatë gjatë momenteve intime me partnerin. Formula me acid hialuronik natyral është pa aroma dhe ngjyra artificiale.

Availability: Në gjendje SKU: 06296420000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me bazë uji me acid Hyaloronic
100% përbërës natyralë
Për lubrifikimin ekstra afatgjatë
Mund të ndihmojë me thatësinë vaginale
E përputhshme me prezervativët latex
100% natyrale për lubrifikim ekstra afatgjatë!

Lubrifikuesi mjekësor Naturals Extra Wet nga Durex është bërë nga përbërës 100% natyralë dhe siguron lubrifikim afatgjatë gjatë momenteve intime me partnerin. Formula me acid hialuronik natyral është pa aroma dhe ngjyra artificiale. Mund të ndihmojë gjithashtu me thatësinë vaginale. Për momente shumë të veçanta së bashku me një partner.

50 ml.

Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Propanediol, Çamçakëz Xanthan, Acid Benzoik, Hialuronat natriumi, Laktat Kaliumi, Acid laktik

Lubrifikant natyral Durex extra I lagesht 50ml

3,000 LEK

In stock