LUBRIFIKANT LICK IT Sex on the Beach

1,400 LEK

Lubrifikuesi vegan me bazë uji Lick it! Seksi në plazh ka erë dhe shije njësoj si i njëjti koktej me emër. Për masazhe erotike dhe lojëra të nxehta orale. Për masazhe dhe lojëra të nxehta orale, Me bazë uji, vegan. Të hap oreksin për puthje në zonat intime!

Availability: Në gjendje SKU: 06295100000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant me një aromë drithëruese kokteji me fruta
Për masazhe dhe lojëra të nxehta orale
Me bazë uji, vegan
Të hap oreksin për puthje në zonat intime!

Lubrifikuesi vegan me bazë uji Lick it! Seksi në plazh ka erë dhe shije njësoj si i njëjti koktej me emër. Për masazhe erotike dhe lojëra të nxehta orale.

50 ml.

LUBRIFIKANT LICK IT Sex on the Beach

1,400 LEK

In stock