Lubrifikant JustGlide luleshtrydhe

500 LEK

Masazhe të nxehta të trupit të plotë me një aromë luleshtrydheje! Xhel me bazë uji në ujë. Me një aromë joshëse të luleshtrydheve për orë sensuale. Pa vaj dhe yndyrë. Në përputhje me latex.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06257100000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhe të nxehta të trupit të plotë me një aromë luleshtrydheje! Xhel me bazë uji në ujë. Me një aromë joshëse të luleshtrydheve për orë sensuale. Pa vaj dhe yndyrë. Në përputhje me latex.

Lubrifikant JustGlide luleshtrydhe

500 LEK

Out of stock