Xhel klitori Taboo

2,300 LEK

Ky xhel klitoris rrit ndjeshmërinë për kënaqësi optimale seksuale. Vendosni një shtresë të vogël xheli mbi klitorin dhe masazhojeni butë. Xheli i kënaqësisë Taboo promovon ndjeshmërinë e klitorit për të optimizuar kënaqësinë seksuale në maksimumin e saj. Intensifikoni kënaqësinë tuaj dhe arrini më lehtë në qiellin e 7-të.

Availability: Në gjendje SKU: 251028 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky xhel klitoris rrit ndjeshmërinë për kënaqësi optimale seksuale. Vendosni një shtresë të vogël xheli mbi klitorin dhe masazhojeni butë. Xheli i kënaqësisë Taboo promovon ndjeshmërinë e klitorit për të optimizuar kënaqësinë seksuale në maksimumin e saj. Intensifikoni kënaqësinë tuaj dhe arrini më lehtë në qiellin e 7-të.

Xhel klitori Taboo

2,300 LEK

In stock