Lares anal Teazers

1,700 LEK

Me dushin intime nga koleksioni Teazers ju mund të pastroni zonat tuaja intime në mënyrë të shpejtë dhe të sigurt. Dushja intime është e lehtë për t’u përdorur dhe është e përshtatshme për burra dhe gra.

Availability: Vjen së shpejti SKU: TEA008 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me dushin intime nga koleksioni Teazers ju mund të pastroni zonat tuaja intime në mënyrë të shpejtë dhe të sigurt. Dushja intime është e lehtë për t’u përdorur dhe është e përshtatshme për burra dhe gra. Sigurisht, dushi është bërë nga materiale të sigurta për trupin. Ndani rezervuarin nga maja, mbusheni me ujë të ngrohtë, vendoseni përsëri majën në rezervuar dhe futeni ngadalë me ndihmën e një lubrifikuesi. Shtrydheni me kujdes rezervuarin derisa të zbrazet dhe hiqni dushin intim.

Kushtojini vëmendje!

A e përdorni dushin intim si analisht ashtu edhe vaginalisht? Gjithmonë pastroni shumë mirë si nga brenda ashtu edhe nga jashtë me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash për të minimizuar çdo bakter (të dëmshëm).

Lares anal Teazers

1,700 LEK

Out of stock