Strapon Teazers

4,300 LEK

Jepuni seancave intime me partnerin tuaj një kthesë me këtë brez dhe dildo! Kompleti përbëhet nga një brez  e rregullueshme dhe një dildo silikoni.

Availability: Vjen së shpejti SKU: TEA004 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Jepuni seancave intime me partnerin tuaj një kthesë me këtë brez dhe dildo! Kompleti përbëhet nga një brez e rregullueshme dhe një dildo silikoni. Brezi mund të vishet nga kushdo me një perimetër maksimal të ijeve 110 cm. Rripat janë të lehtë për t’u rregulluar, kështu që gjithmonë përshtatet në mënyrë perfekte. Dildo silikoni ka një madhësi kompakte, gjë që e bën atë të përshtatshëm edhe për fillestarët. Përdoreni atë në kombinim me një lubrifikant me bazë uji dhe zbuloni pozicionet më emocionuese.

Strapon Teazers

4,300 LEK

Out of stock