Vibrator Bendable Teazers

8,100 LEK

Dizajni unik i kësaj lodre është perfekt për stimulimin e pikës G, klitorisit dhe zonave të tjera erogjene. Lodra ka 8 dridhje të fuqishme që mund t’i ndjeni në të gjithë boshtin.

Availability: Në gjendje SKU: TEA054 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dizajni unik i kësaj lodre është perfekt për stimulimin e pikës G, klitorisit dhe zonave të tjera erogjene. Lodra ka 8 dridhje të fuqishme që mund t’i ndjeni në të gjithë boshtin. Maja e butë dhe fleksibël e bën të lehtë arritjen e të gjitha pikave të duhura. Lodra është e papërshkueshme nga uji, kështu që mund ta merrni me vete në dush.

Diametri minimal: 2.50 cm
Gjatësia: 18.40 cm
Diametri maksimal: 4.20 cm

Vibrator Bendable Teazers

8,100 LEK

In stock