Lares Anal Small

2,500 LEK

A ju pëlqen seksi anal? Atëherë duhet ta keni këtë dush anal. Përdoreni atë para ose pas seksit anal në mënyrë që të pastroni anusin tuaj nga brenda. Dushi anal është një mjet i dobishëm me të cilin mund të pastroni anusin tuaj në një mënyrë të sigurt dhe argëtuese.

Availability: Në gjendje SKU: OU110BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A ju pëlqen seksi anal? Atëherë duhet ta keni këtë dush anal. Përdoreni atë para ose pas seksit anal në mënyrë që të pastroni anusin tuaj nga brenda. Dushi anal është një mjet i dobishëm me të cilin mund të pastroni anusin tuaj në një mënyrë të sigurt dhe argëtuese. Dushja anale është e përshtatshme për të dhe për të. Mbushni rezervuarin me ujë të vakët dhe shtrydhni topin në mënyrë që të spërkatni lëngun. Fusni me kujdes dushin anal në anusin tuaj dhe shtrydhni rezervuarin derisa të zbrazet. Tani shtypni të gjithë lëngun nga anusi juaj. Tani jeni pastruar plotësisht analisht!

Lares Anal Small

2,500 LEK

In stock