Vibrator Mini Wand Night Magic

2,600 LEK

Ky Vibrator Mini Wand është krijuar për të eksploruar trupin tuaj dhe mund të përdoret për të rritur ndjesitë si për ju ashtu edhe për partnerin tuaj, por edhe për dhimbjen e muskujve! Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE110PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky Vibrator Mini Wand është krijuar për të eksploruar trupin tuaj dhe mund të përdoret për të rritur ndjesitë si për ju ashtu edhe për partnerin tuaj, por edhe për dhimbjen e muskujve! Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Mini Wand Night Magic

2,600 LEK

Out of stock