Vibrator Mini Rabbit Blue Horizon

4,700 LEK

Ky Mini Vibrator Rabbit është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe të pikës G. Me madhësinë e tij kompakte, përshtatet lehtësisht në çdo çantë apo valixhe! Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE102BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky Mini Vibrator Rabbit është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe të pikës G. Me madhësinë e tij kompakte, përshtatet lehtësisht në çdo çantë apo valixhe! Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe befasi ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Mini Rabbit Blue Horizon

4,700 LEK

Out of stock