Kupe menstruale FUN CUP SIZE B

2,500 LEK

Mos bëni më kurrë një vrap me tampon vonë natën! FUN CUP i ripërdorshëm mban 4-6 herë më shumë se një tampon, në varësi të madhësisë që zgjidhni.

Availability: Në gjendje SKU: 95006 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

KUPA ME KOMOTE MENSTRUESE
Mos bëni më kurrë një vrap me tampon vonë natën! FUN CUP i ripërdorshëm mban 4-6 herë më shumë se një tampon, në varësi të madhësisë që zgjidhni. Ky filxhan menstrual silikoni vendoset në vaginë tuaj në mënyrë të rehatshme dhe pa u vënë re, duke ju lënë të lirë të vazhdoni jetën tuaj. Kur të jeni gati, thjesht zbrazni, shpëlajeni, vendoseni përsëri dhe kthehuni të mos mendoni për menstruacionet tuaja.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË KUPA MENSTRUALE?
FUN CUP është një filxhan menstrual i formësuar për t’u lakuar me trupin tuaj. Buza është më e trashë dhe më e fortë, për ta mbajtur filxhanin tuaj me siguri në vend. Maja e ngushtuar është gjithashtu e fortë, për rregullim të lehtë. Në mes, silikoni është më i butë dhe më i hollë, kështu që përshtatet me formën e trupit tuaj, për rehati maksimale. Bonus: vjen me një çantë magazinimi!

Plus, njerëzit që janë të lodhur nga produktet e periudhës hiper-femërore (baby pink! florals!) do të pëlqejnë që FUN CUP vjen në një larmi ngjyrash, çanta Tyvek ® është një ngjyrë e thjeshtë shampanje dhe e gjithë gjuha në paketim dhe udhëzimet janë neutrale ndaj gjinisë.

Kupe menstruale FUN CUP SIZE B

2,500 LEK

In stock