Shkume masazhi Acqua Crocante Sakura

3,300 LEK

Shkumë shkumëzuese për masazh dhe paralojë. Krijon një ndjenjë shkumëzuese që eksiton dhe stimulon.

Availability: Në gjendje SKU: 7250051553 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkumë shkumëzuese për masazh dhe paralojë. Krijon një ndjenjë shkumëzuese që eksiton dhe stimulon.

Përbërësit: Butan, Aqua, Denat me Alkool, Propan, Koko-kaprilat, Izobutan, Steareth-21, Hidroksietilcelulozë, Fenoksietanol, Parfum, Etilheksilglicerinë, Limonen, Linalool.

Shkume masazhi Acqua Crocante Sakura

3,300 LEK

In stock