Krem Inverma per femra

3,200 LEK

Krem Inverma për gratë mund të kënaqë pjesët tuaja të ndjeshme të trupit (p.sh. klitoris dhe labia) në shkallën më të lartë. Kremi është i këndshëm për lëkurën tuaj dhe vjen me një ndjesi të freskët dhe marramendëse. Përbërësit e kompozuar mirë dhe një aromë e mrekullueshme mund t’ju bëjnë pritje dhe të çojnë në momente të veçanta erotike. Për gratë përdorni vetëm një sasi të vogël krem Inverma për një masazh të butë dhe prisni derisa kremi të përthithet nga lëkura.

Availability: Në gjendje SKU: 350000800119 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Krem Inverma për gratë mund të kënaqë pjesët tuaja të ndjeshme të trupit (p.sh. klitoris dhe labia) në shkallën më të lartë. Kremi është i këndshëm për lëkurën tuaj dhe vjen me një ndjesi të freskët dhe marramendëse. Përbërësit e kompozuar mirë dhe një aromë e mrekullueshme mund t’ju bëjnë pritje dhe të çojnë në momente të veçanta erotike. Për gratë përdorni vetëm një sasi të vogël krem Inverma për një masazh të butë dhe prisni derisa kremi të përthithet nga lëkura.

Krem Inverma per femra

3,200 LEK

In stock