Prezervative Sico

60 LEK

Prezervativët SICO DRY janë prezervativë të thatë. SICO janë prodhuar në Gjermani, dhe qëndrojnë për cilësinë më të lartë të mundshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 100000065942 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativët SICO DRY janë prezervativë të thatë. SICO janë prodhuar në Gjermani, dhe qëndrojnë për cilësinë më të lartë të mundshme.

Prezervative Sico

60 LEK

Out of stock