Kit anal Startroopers Milky Way

12,800 LEK

Kompleti Premium Vibrues Anal Plug Kit Milky Way është i përsosur për të nisur një udhëtim ndëryjor kënaqësie! I përshtatur si për fillestarët ashtu edhe për entuziastët e avancuar të lojës anale.

Availability: Në gjendje SKU: 22135 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kompleti Premium Vibrues Anal Plug Kit Milky Way është i përsosur për të nisur një udhëtim ndëryjor kënaqësie!

I përshtatur si për fillestarët ashtu edhe për entuziastët e avancuar të lojës anale, ky komplet i shkëlqyer Startroopers është një portë për kënaqësinë qiellore. Me 4 ritme joshëse vibrimi dhe 3 shpejtësi në dy plug më të mëdha, Rruga e Qumështit ofron një përvojë të personalizueshme me prekjen e një butoni të vetëm. Plugu më e vogël nuk dridhet dhe është e përkryer për prezantimet e para.

Silikoni i lëmuar dhe i butë siguron një aventurë luksoze dhe komode. Përdoren materialet më të mira që janë pa ftalate dhe të sjellshme me trupin, për të pushtuar yjet në mënyrë të sigurt.

Me një funksionim të lehtë me një buton, pluget e Rrugës së Qumështit i lejojnë përdoruesit të kalojnë pa mundim nëpër valët e kënaqësisë.

I ringarkueshëm dhe i pajisur me një kabllo USB magnetike, ky komplet siguron eksplorim të pandërprerë me një kohë pune bujare 90-minutëshe pas çdo ngarkimi të plotë.

Kompleti i Rrugës së Qumështit ndriçon momentet intime me Startroopers dhe lejon që yjet të rreshtohen në favor të përdoruesit.

Kit plug anale vibruese premium
2 pluget më të mëdha kanë 4 ritme vibrimi dhe 3 shpejtësi
Plugu më i vogël nuk dridhet
E përkryer për fillestarët dhe për lojën anale të avancuar
Funksionim i thjeshtë me një buton për të kaluar nëpër dridhje
Kabllo USB magnetike e ripenisikueshme e përfshirë
Koha e punës pas penisikimit të plotë: 90 minuta
IPX6 I papërshkueshëm nga spërkatja
Bërë nga silikoni i butë i butë dhe ABS, pa ftalate dhe i sigurt për trupin
Gjatësia:
6,29 inç / 16 cm
5,59 inç / 14,2 cm
4,92 inç / 12,5 cm
Gjerësia:
1,81 inç / 4,6 cm
1,25 inç / 3,2 cm
1,29 inç / 3,3 cm

Kit anal Startroopers Milky Way

12,800 LEK

In stock