Dildo Realiste Curved with Suction Cup 15.5 cm

3,700 LEK

RealRock është krijuar për t’ju lejuar të kënaqeni në maksimum. Një dildo e fortë dhe me prekje të butë, me pamje natyrale dhe vetëm në madhësinë e duhur. Në kombinim me venat realiste në bosht, duke dhënë stimulim shtesë nga brenda, ky është një dildo që nuk do ta harroni në komodinën tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: REA121FLE Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

RealRock është krijuar për t’ju lejuar të kënaqeni në maksimum. Një dildo e fortë dhe me prekje të butë, me pamje natyrale dhe vetëm në madhësinë e duhur. Në kombinim me venat realiste në bosht, duke dhënë stimulim shtesë nga brenda, ky është një dildo që nuk do ta harroni në komodinën tuaj. Kjo dildo realiste ka një kthesë të lehtë, gjë që e bën atë ideal për stimulimin e pikës g. Shijojeni këtë model brenda dhe jashtë! Skrotumi dhe glansi i formësuar janë detajet që e bëjnë përdorimin e kësaj dildo kaq të gjallë. Kupa e thithjes lejon përdorim të qëndrueshëm pa duar (në një sipërfaqe të lëmuar), dhe gjithashtu ofron mundësinë e përdorimit të këtij RealRock në parzmore. Me të gjitha këto opsione, do të keni një orgazmë shpërthyese që nuk do t’i mungojë asgjë.

Dildo Realiste Curved with Suction Cup 15.5 cm

3,700 LEK

In stock