Dildo Anal Special

2,400 LEK

Dildo i zi elastik (gjatesia 16 cm, diametri 2.5 cm) me unaze per penisin 3 cm, dhe testikujt 5 cm, elastike. Materiali: TPR>.

Availability: Në gjëndje SKU: 05148610000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dildo i zi elastik (gjatesia 16 cm, diametri 2.5 cm) me unaze per penisin 3 cm, dhe testikujt 5 cm, elastike. Materiali: TPR>.

Dildo Anal Special

Dildo Anal Special

2,400 LEK

In stock