-30%

Unaze Penisi Silver Bird

Çmimi origjinal qe: 2,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,610 LEK.

Unaze penisi transparente me nje strukture stimuluese te forte dhe mini vibrator i cili mund te hiqet. Diametri unazes 2.5cm fleksibel. Materiali: TPE. Baterite e perfshira.

Availability: Në gjendje SKU: 05683840000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Unaze penisi transparente me nje strukture stimuluese te forte dhe mini vibrator i cili mund te hiqet. Diametri unazes 2.5cm fleksibel. Materiali: TPE. Baterite e perfshira.

Unaze Penisi Silver Bird

Unaze Penisi Silver Bird

Çmimi origjinal qe: 2,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 1,610 LEK.

In stock