Vibrator Wand Doxy C

12,000 LEK

Masazhues elegant 3 USB-C nga DOXY me kokë masazhi silikoni lehtësisht të lëvizshme, të mëndafshta. Dizajni ergonomik me dorezë të gjatë arrin lehtësisht të gjitha pjesët e trupit dhe pikat e jashtme të kënaqësisë për t’i përkëdhelur me dridhje dhe masazhe.

Availability: Në gjendje SKU: 54035880000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazh elegant
Me kabllo USB-C (2 metra)
Kokë masazhuese silikoni të lëvizshme
Dridhje plotësisht e rregullueshme (3,000-9,000 rpm)
Modaliteti i pulsimit me shumë nivele
Funksionim i thjeshtë me prekjen e një butoni
Fuqia e vazhdueshme – e pavarur nga bateria
Koka mund të zhvidhoshet për pastrim
Energjia me stil nga MB – tani me kabllo USB-C!

Masazhues elegant 3 USB-C nga DOXY me kokë masazhi silikoni lehtësisht të lëvizshme, të mëndafshta. Dridhja plotësisht e rregullueshme (3,000-9,000 rpm) siguron kënaqësi individuale të masazhit dhe mund të kontrollohet lehtësisht me prekjen e një butoni në dorezë – duke përfshirë modalitetin e pulsimit me intensitet në rritje. Dizajni ergonomik me dorezë të gjatë arrin lehtësisht të gjitha pjesët e trupit dhe pikat e jashtme të kënaqësisë për t’i përkëdhelur me dridhje dhe masazhe. Koka e masazhit mund të zhvidhoshet për pastrim të lehtë.

Masazhuesi i fuqishëm me performancë të lartë funksionon me fuqi konstante pavarësisht nga bateria. Kablloja e tij universale USB-C është 3 metra e gjatë dhe ofron shumë hapësirë ​​për argëtim vetëm ose si çift – kudo në botë.

Gjatësia totale 28 cm, koka masazhuese Ø 4,5 cm.
Pesha 300 g.
Silikoni, ABS.

Vibrator Wand Doxy C

12,000 LEK

In stock