Vibrator Wild Spirit Unihorn

8,000 LEK

Lodra e butë, e parrëshqitshme silikoni ofron kënaqësi intensive me dridhjet e saj dhe një gjuhë të gjatë dhe të butë rrotulluese në gojën e hapur. Motori i dyfishtë luksoz ofron fuqi të besueshme.

Availability: Në gjendje SKU: 07013000000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator shtrirë me gjuhë rrotulluese të gjatë dhe të butë
Dizajn i lezetshëm njëbrirësh
10 mënyra dridhjeje
Lëvizjet e gjuhës në 10 mënyra
Funksionet mund të kontrollohen veçmas
Silikoni i butë i mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Për momente magjike!

Vibrator i lezetshëm shtrirë Wild Spirit nga Unihorn në formën e një njëbrirëshi të vogël. Lodra e butë, e parrëshqitshme silikoni ofron kënaqësi intensive me dridhjet e saj dhe një gjuhë të gjatë dhe të butë rrotulluese në gojën e hapur. Motori i dyfishtë luksoz ofron fuqi të besueshme. 10 mënyrat e ndryshme të dridhjeve dhe lëvizjes së gjuhës mund të kontrollohen veçmas me prekjen e një butoni. Një lodër magjike për lojëra të gjithanshme – vetëm ose në çift – në shtëpi ose në lëvizje!

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

9 cm x 9 cm x 4 cm.
Silikon

Vibrator Wild Spirit Unihorn

8,000 LEK

In stock