-20%

Vibrator the perfect pen for the perfect secretary

Çmimi origjinal qe: 9,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,360 LEK.

Kjo bukuri duhet të jetë në koleksionin tuaj. E butë, e përkulshme dhe me pak shkëmb për pak shkëlqim. Ky vibrator duket i ëmbël, por mos u mashtroni. Ky foshnjë do të lëkundë botën tuaj; 10 mënyra të ndryshme vibrimi me një klikim të një butoni.

Availability: Në gjendje SKU: 210079 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo bukuri duhet të jetë në koleksionin tuaj. E butë, e përkulshme dhe me pak shkëmb për pak shkëlqim. Ky vibrator duket i ëmbël, por mos u mashtroni. Ky foshnjë do të lëkundë botën tuaj; 10 mënyra të ndryshme vibrimi me një klikim të një butoni. Për të shtuar; vibratori është i papërshkueshëm nga uji, prandaj silleni me vete në dush për disa kohë loje. Koha për të hequr gurët tuaj! Shtoni pak lubrifikant me bazë uji nga ZENN për ta shijuar atë. Kur të mbaroni së luajturi, pastroni lehtësisht me ujë dhe sapun. Ruani përsëri në kuti.

Vibrator i butë silikoni
Silikoni ndihet i gjallë dhe përkulet
Dhjetë mënyra të ndryshme vibrimi
USB i ripenisikueshëm
I papërshkueshëm nga uji
Gjatësia: 195 mm
Gjatësia e futjes: 100 mm
Diametri: 35 mm
Pesha: 125 g.
Materiali: Silic
Ngjyra: Rozë
Furnizimi me energji elektrike: USB i ripenisikueshëm

Vibrator the perfect pen for the perfect secretary

Çmimi origjinal qe: 9,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,360 LEK.

In stock