Vibrator Couples Couples RC2

6,400 LEK

Vibratori i Çiftit 2 nga Couples Choice kombinon një unazë penis/testikul me një vibrator shumë fleksibël dhe stimulues klitorial. Unazat rrëshqasin mbi penis dhe testikuj në mënyrë që vibratori i sheshtë, me teksturë stimuluese të vendoset në majë të penisit.

Availability: Në gjëndje SKU: 05535300000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për kulmime të njëkohshme!
Vibratori i Çiftit 2 nga Couples Choice kombinon një unazë penis/testikul me një vibrator shumë fleksibël dhe stimulues klitorial. Unazat rrëshqasin mbi penis dhe testikuj në mënyrë që vibratori i sheshtë, me teksturë stimuluese të vendoset në majë të penisit. Kjo rrit perimetrin e penisit dhe të dy shijojnë dridhjet e ngarkuara gjatë seksit. Përveç kësaj, unaza e penisit e mbështet ereksionin e tij për një kohë të gjatë falë efektit të stazës së gjakut, unaza e testikujve siguron një mbajtje të fortë dhe të sigurt dhe stimuluesi i klitorit me onde përkëdhel gjithashtu pikën e saj të nxehtë.

Një motor i fuqishëm ofron 10 mënyra dridhjesh që mund të kontrollohen lehtësisht me prekjen e një butoni (+/-) drejtpërdrejt në lodër ose me telekomandën me valë. Edhe brenda/nën ujë, sepse Vibratori i Çiftit 2 është i papërshkueshëm nga uji! Materiali silikoni me cilësi të lartë me teksturë të butë me prekje siguron një ndjesi shumë të këndshme të lëkurës për të dy partnerët.

I rikarikueshëm – Kabllo ngarkimi magnetik USB i përfshirë.

Vibrator: Gjatësia totale 11,2 cm, gjatësia e futjes 9,5 cm, lartësia 0,8 cm-1,6 cm, gjerësia 1,8 cm-2,3 cm.
Unaza e penisit Ø 3,5 cm, unaza e testikujve Ø 5 cm, të dyja të shtrirë.
Stimulues i klitorisit 6.5 cm i gjate.
Pesha 73 g.
Silikoni, PU.

Unazë penisi/testikuj me vibrator dhe gudulisës
10 mënyra dridhjeje (+/- kontrolle)
Telekomanda praktike – diapazon 10 m
Unazë e dyfishtë për përshtatje të përsosur
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni me një teksturë të butë me prekje
E rikarikueshme – përfshirë. një karikues magnetik USB