Vibrator Rabbit Ultra Soft Silicone

7,900 LEK

Ky vibrator lepuri silikoni ultra i butë është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE096PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni veten me momente kënaqësie dhe përjetoni një orgazmë intensive. Vibratori Loveline është bërë nga silikoni i butë i mëndafshtë që është shumë i këndshëm në prekje. Krahu i tij i gjatë i lakuar është projektuar posaçërisht për të synuar pikën tuaj G, dhe krahu më i shkurtër do të stimulojë klitorisin tuaj në të njëjtën kohë. Të dy krahët janë bukur fleksibël dhe do të përshtaten me lëvizjet tuaja.

Mund të shijoni 10 mënyra dridhjeje që nuk do t’ju mërzitin patjetër. Vibratori është i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë.

Dimensionet (përafërsisht): gjatësia totale 21 cm, gjatësia e futshme 11 cm dhe diametri 2,7–3,8 cm. Ne rekomandojmë pastrimin e vibratorit me një sprej pastrimi për lodrat erotike para dhe pas përdorimit. Për një përvojë më të këndshme, kombinoni atë me lubrifikantë me bazë uji.

Vibrator Rabbit Ultra Soft Silicone

7,900 LEK

In stock