Vibrator Evolved Out of the Blue

7,100 LEK

Qielli është kufiri për kënaqësinë tuaj! Përjetoni fuqinë emocionuese me 7 shpejtësi “nga bluja” me këtë atmosferë të imët me shkop që ju bën të ngriheni lart! Është plotësisht i zhytur në ujë me një mbulesë silikoni të lëmuar dhe kremoze që mbyll kokën dhe qafën e tij fleksibël për të qenë i papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjendje SKU: 840774 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Qielli është kufiri për kënaqësinë tuaj! Përjetoni fuqinë emocionuese me 7 shpejtësi “nga bluja” me këtë atmosferë të imët me shkop që ju bën të ngriheni lart! Është plotësisht i zhytur në ujë me një mbulesë silikoni të lëmuar dhe kremoze që mbyll kokën dhe qafën e tij fleksibël për të qenë i papërshkueshëm nga uji. Doreza me kapje të lehtë ju lejon të relaksoheni në mënyrë që të përqendroheni në arritjen e lartësive intensive të lumturisë së pastër! E ripenisikueshme, e lehtë për t’u pastruar, me madhësi diskrete.

Mini shkop i fuqishëm zhytës
Dridhje të forta të synuara
Fleksibël për të lëvizur me ju
7 Shpejtësitë dhe funksionet vibruese
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Butoni LED ndizet kur përdoret
Dorezë me teksturë për kapje të lehtë
3 Vrazda stimuluese poshtë kokës së shkopit
Lartësia: 4,13 inç / 10,5 cm
Thellësia: 1,16 inç / 2,9 cm
Gjerësia: 1,16 inç / 2,9 cm
Pa ftalate dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
USB i ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo

Vibrator Evolved Out of the Blue

7,100 LEK

In stock