Masazhator FemmeFunn Poly Purple

9,600 LEK

Mini masazhues dhe shkop vibrator i gjithanshëm dhe fleksibël

Përcaktoni kënaqësinë tuaj. Poly fuqizon lojën tuaj personale me një sërë mënyrash vibrimi, silikoni të lëmuar prej kadifeje dhe dizajn miqësor për udhëtimin.

Availability: Në gjendje SKU: 860189 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini masazhues dhe shkop vibrator i gjithanshëm dhe fleksibël

Përcaktoni kënaqësinë tuaj. Poly fuqizon lojën tuaj personale me një sërë mënyrash vibrimi, silikoni të lëmuar prej kadifeje dhe dizajn miqësor për udhëtimin.

Përdorni butonin e vetëm për të aktivizuar secilën nga 7 mënyrat emocionuese të dridhjeve derisa të keni arritur një kënaqësi të pashoqe.

Projektuar për lehtësinë e përdorimit, dizajni kompakt, i papërshkueshëm nga uji dhe i matur ofron të gjithë shkathtësinë dhe kënaqësinë që ju nevojitet.

Sillni zgjim intensiv në të gjitha pikat tuaja më të ëmbla të jashtme, nga thithkat te klitorisi, derisa të jeni gati për një stimulim të brendshëm.

Gjatësia: 5,8 inç / 14,7 cm
Gjerësia: 1,8 inç / 4,6 cm
7 mënyra të dridhjeve
100% i papërshkueshëm nga uji
Mbushje penisikimi magnetik
I qetë dhe i matur
Materiali: Silikoni premium, plastikë ABS
Bateria: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 5V
Koha e funksionimit: Përafërsisht. 2 orë në cilësimin më të lartë*
Koha e penisikimit: Përafërsisht. 2.5 orë *

Masazhator FemmeFunn Poly Purple

9,600 LEK

In stock