Vibrator Big Heat Satisfyer

11,600 LEK

Ai është i madh dhe është i nxehtë – Big Heat thjesht nuk kërkon shumë fjalë për të përshkruar këtë pjesë! Forma e tij e fortë dhe voluminoze ju mbush plotësisht dhe ju tregon se çfarë do të thotë kënaqësi e pastër: Përveç kësaj, me majën e tij pak të lakuar dhe të rrumbullakosur, ai shijon gjithashtu kapjen e nxehtë me pikën tuaj G, e cila mund të kontrollohet edhe nëpërmjet aplikacionit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55040296 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ai është i madh dhe është i nxehtë – Big Heat thjesht nuk kërkon shumë fjalë për të përshkruar këtë pjesë! Forma e tij e fortë dhe voluminoze ju mbush plotësisht dhe ju tregon se çfarë do të thotë kënaqësi e pastër: Përveç kësaj, me majën e tij pak të lakuar dhe të rrumbullakosur, ai shijon gjithashtu kapjen e nxehtë me pikën tuaj G, e cila mund të kontrollohet edhe nëpërmjet aplikacionit.

Satisfyer Big Heat ngroh deri në 39 gradë të rehatshme. Rezultati? Qarkullimi juaj i gjakut rritet – për një stimulim real, i cili të kujton nxehtësinë e këndshme të trupit dhe afërsinë e këndshme. Përveç kësaj, ekziston një përzgjedhje e programeve pothuajse të pafundme të dridhjeve nëpërmjet kontrollit të aplikacionit, të cilat ju bëjnë të harroni gjithçka rreth jush dhe mund të kontrollohen në mënyrë intuitive nga të buta në intensive. Ndjenja e lëmuar e sipërfaqes së silikonit përfundon udhëtimin tuaj në ishullin tropikal të kënaqësisë. Mund të bëni edhe not me lodrën – falë përfundimit të papërshkueshëm nga uji (IPX7).

Pesha përafërsisht. 220 g
Gjatësia përafërsisht. 225 mm
Gjerësia përafërsisht. 64 mm
Lartësia përafërsisht. 40 mm
Diametri përafërsisht. 64 mm
Material silikoni mjekësor, plastikë ABS
Ngjyra kokrra të kuqe / e bardhë
I papërshkueshëm nga uji po
Bateri 1x bateri e ripenisikueshme

Vibrator Big Heat Satisfyer

11,600 LEK

Out of stock