Vaj masazhi

1,100 LEK

Vaji Body to Body nga koleksioni Asha e bën masazhin tuaj të plotë. Vaji ndjehet i butë në lëkurën tuaj. Ai gjithashtu lejon që duart e partnerit tuaj ose një masazhues të rrëshqasin pa mundim mbi lëkurën tuaj. Vaji Trup në trup është miqësor ndaj lëkurës. Alsoshtë gjithashtu pa erë dhe pa shije dhe është e lehtë të lahet lëkura me ujë. Vaji Trup në trup vjen në një shishe praktike me një kapak dozimi. Kjo e bën të lehtë për të aplikuar shpejt një sasi të mjaftueshme vaji në lëkurën tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: 777000140 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vaji Body to Body nga koleksioni Asha e bën masazhin tuaj të plotë. Vaji ndjehet i butë në lëkurën tuaj. Ai gjithashtu lejon që duart e partnerit tuaj ose një masazhues të rrëshqasin pa mundim mbi lëkurën tuaj. Vaji Trup në trup është miqësor ndaj lëkurës. Alsoshtë gjithashtu pa erë dhe pa shije dhe është e lehtë të lahet lëkura me ujë. Vaji Trup në trup vjen në një shishe praktike me një kapak dozimi. Kjo e bën të lehtë për të aplikuar shpejt një sasi të mjaftueshme vaji në lëkurën tuaj.