Vaj masazhi Magoon Jasmin 200ml

2,300 LEK

Për një masazh stimulues të partnerit! Vaj i cilësisë së lartë me aromë joshëse jasemini që hap oreksin për më shumë! I tretshëm në ujë dhe i larë. Prodhuar ne Gjermani. Shishe 200 ml.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06216760000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Vaj masazhi erotik me një aromë joshëse jasemini
  • Shume i pasur
  • I tretshëm në ujë dhe mund të lahet lehtësisht

Për një masazh stimulues të partnerit!
Vaj i cilësisë së lartë me aromë joshëse jasemini që hap oreksin për më shumë! I tretshëm në ujë dhe i larë. Prodhuar ne Gjermani.

Shishe 200 ml.

Përbërësit
Likuid parafini, parfum, acetat tokoferil, benzotriazolil dodecil p-kresol, alkool kinamil, pentaeritritil tetra-di-t-butil hidroksihidrocinamate, linalool, citronellol, benzil benzoat, benzil-germonaleli, limonaleli, c.

Vaj masazhi Magoon Jasmin 200ml

2,300 LEK

Out of stock