Set toys Pink

8,300 LEK

Surprizoni partnerin tuaj me këtë set dhuratë luksoze të mbushur me lodra argëtuese. Ky set me 6 pjesë ka një temë rozë, kështu që të gjitha lodrat kanë një ngjyrë të bukur rozë. Seti është i përshtatshëm për fillestarët dhe përmban lodra për gra dhe për çifte. Seti përbëhet nga pranga metalike me çelësa, topa dashurie me kundërpeshë, një vibrator gishti, një vibrator lepuri, një maskë syri dhe një gudulisëse.

Availability: Në gjendje SKU: LBX104 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Surprizoni partnerin tuaj me këtë set dhuratë luksoze të mbushur me lodra argëtuese. Ky set me 6 pjesë ka një temë rozë, kështu që të gjitha lodrat kanë një ngjyrë të bukur rozë. Seti është i përshtatshëm për fillestarët dhe përmban lodra për gra dhe për çifte. Seti përbëhet nga pranga metalike me çelësa, topa dashurie me kundërpeshë, një vibrator gishti, një vibrator lepuri, një maskë syri dhe një gudulisëse.

Set toys Pink

8,300 LEK

In stock