Set prangash

2,800 LEK

Dy pranga dore dhe dy pranga në kyçin e këmbës me Velcro. Përfshirë secilën rripa me gjatësi 115 cm. Ngjyrë e zezë / lia, poliamid 100%. Mund të lahet vetëm manualisht, në një maksimum prej 30 ° C.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 05285870000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dy pranga dore dhe dy pranga në kyçin e këmbës me Velcro. Përfshirë secilën rripa me gjatësi 115 cm. Ngjyrë e zezë / lia, poliamid 100%. Mund të lahet vetëm manualisht, në një maksimum prej 30 ° C.

Set prangash

2,800 LEK

Out of stock