Feather Wand black

2,100 LEK

Kamxhik ne formen e nje shkopi magjik me gjatesi: 25cm, pende dhe e pajisur ne fund me nje zemer prej lekure (imitim). Materiali: Pende, ABS, poliuretani.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24915321000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kamxhik ne formen e nje shkopi magjik me gjatesi: 25cm, pende dhe e pajisur ne fund me nje zemer prej lekure (imitim). Materiali: Pende, ABS, poliuretani.

Feather Wand black

Feather Wand black

2,100 LEK

Out of stock