Kamzhik Feather Crop

1,500 LEK

E përsosur për çdo paralojë! Me këtë kamxhik të vogël, mund të bëni ndëshkime të lehta! Thjesht zgjidhni anën e djathtë dhe larg: Ju mund ta drejtoni pendën butësisht mbi lëkurë ose të shikoni për pika të gudulisura.

Availability: Në gjëndje SKU: 05409600000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E përsosur për çdo paralojë! Me këtë kamxhik të vogël, mund të bëni ndëshkime të lehta! Thjesht zgjidhni anën e djathtë dhe larg: Ju mund ta drejtoni pendën butësisht mbi lëkurë ose të shikoni për pika të gudulisura.