Set Topa Kegel Thumping 2pc

4,200 LEK

Ky set topash 2 pjesësh Thumping Kegel është krijuar për të trajnuar dhe përmirësuar muskujt tuaj të legenit, duke përmirësuar mirëqenien tuaj të përgjithshme dhe përvojat e këndshme. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE031PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set topash 2 pjesësh Thumping Kegel është krijuar për të trajnuar dhe përmirësuar muskujt tuaj të legenit, duke përmirësuar mirëqenien tuaj të përgjithshme dhe përvojat e këndshme. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Beqar Kegel:
Gjatësia = 16,7 cm / 6,6″
Diametri = 3,3 cm / 1,3″
Gjatësia e futur = 5,2 cm / 2,1″

Kegel i dyfishtë:
Gjatësia = 16,7 cm / 6,6″
Diametri = 3,3 cm / 1,3″
Gjatësia e futur = 8 cm / 3.1″

Set Topa Kegel Thumping 2pc

4,200 LEK

In stock