Masturbator Menge me Vibrim

7,400 LEK

Kjo mëngë vibruese e masturbatorit ofron një kombinim emocionues të teksturave, dridhjeve intensifikuese dhe një përshtatje të përsosur për një përvojë të pashembullt. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE028BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo mëngë vibruese e masturbatorit ofron një kombinim emocionues të teksturave, dridhjeve intensifikuese dhe një përshtatje të përsosur për një përvojë të pashembullt. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Masturbator Menge me Vibrim

7,400 LEK

In stock