Vibrator per Cifte me Komandim

11,300 LEK

Kjo lodër për çift me telekomandë është projektuar për të ngritur stimulimin e përbashkët dhe për të përmirësuar lidhjen intime mes partnerëve. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LOVE036TEA Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo lodër për çift me telekomandë është projektuar për të ngritur stimulimin e përbashkët dhe për të përmirësuar lidhjen intime mes partnerëve. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Vibrator per Cifte me Komandim

11,300 LEK

Out of stock